Купити FQDN DV SSLсертифікат підтверджує один домен для сайту в Україні
DV SSL сертификатыFQDNMultiWildcardСебестоимостьПомощь

FQDN Domain Validation - DV SSL сертифікати для захисту одного доменого імені сайту

Купити Сертифікати ( 3 шт.) Ціна грн. рік

id 100
id 100 RapidSSL
cert Level: GeoTrust FQDN
cert Code:G-DV-R
384 грн.
738 грн.
1
2

id 101
id 101 QuickSSL Premium
cert Level: GeoTrust FQDN
cert Code:G-DV
2 036 грн.
3 688 грн.
1
2

id 201
id 201 SSL123
cert Level: Thawte FQDN
cert Code:T-DV
856 грн.
1 652 грн.
1
2

Top ^

Власники малого бізнесу - одні з найбільш жвавих людей на планеті. Вони зазвичай розпорошуються, намагаючись виконати безліч справ. Продажі, обслуговування клієнтів, HR і спілкування з IT майстрами. Власники малого бізнесу змушені робити все це. Це звичайно важко, але є один аспект вашого бізнесу, який ви не можете ігнорувати, і що це ваш сайт і великі зміни, внесені Google.

Для багатьох малих підприємств веб-сайт є їх порталом для спілкування зі світом, навіть якщо сайт не призначений для роздрібних покупок. Ресторани, домашні прибиральники, бухгалтери та різні установи використовують свій сайт, щоб повідомити важливу інформацію про свій бренд. Від фізичного місця розташування до послуг і товарів люди знаходять вас через Інтернет.

Веб-сайти, які мають SSL, тепер відрізняються від тих, які їх не мають. Крім того, перевагу в алгоритмі Google для сайтів з SSL покращує рейтинг сайтів.

Яке це має значення?
Велике! Ще в 2014 році Google почав використовувати SSL як позитивний фактор у своєму алгоритмі при ранжируванні сторінок сайту. Перевага Google для безпечних сайтів. які використовують SSL сертифікат змінює картину для веб-сайтів, і статистика показує, що користувачі все більше усвідомлюють, які сайти мають SSL, а які ні.

Що таке SSL і що він має відношення до HTTPS?

SSL - це Secure Sockets Layer, і він зашифровує спілкування між веб-сервером і браузером. Простою мовою він одночасно захищає ваш сайт від атак, а також захищає відвідувачів вашого сайту від спроб зібрати їх особисту інформацію. Таким чином, якщо у вас є веб-сайт, і ви придбали для нього сертифікат SSL - ваш сайт з SSL буде має URL-адресу, який був злегка змінений браузером. Захищені сайти (з SSL) відображаються з префіксом HTTPS. Сайти, які не захищені, відображаються з префіксом HTTP. HTTPS означає безпечний протокол Hypertext Transfer Protocol. На додаток до зміни HTTP до HTTPS на сайтах, які не захищені, адресі передував знак оклику, і вони чітко позначені як «небезпечно». Таким чином Google допомагає користувачам визначити, які сайти безпечні для користувачів
Top ^

Подробиці замовлення

Замовлення сертифікату
order

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон

На скільки років

ID та / або назва сертифікатуDigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.