Купити FQDN DV SSLсертифікат підтверджує один домен для сайту в Україні
DV OV EV FQDN SAN WC SSL логотип департаменту Веб Траст Україна
DV SSLFQDNSANWildcardВартістьДопомога

FQDN Domain Validation - DV SSL сертифікати для захисту одного доменого імені сайту

Купити Сертифікати ( 3 шт.) Ціна грн. рік

id 100
id100 Rapid RapidSSL DV
cert Level: Rapid DV FQDN
cert Code:R-DV
600 грн.1

id 101
id101 GeoTrust Geotrust DV
cert Level: GeoTrust DV FQDN
cert Code:G-DV
3 000 грн.1

id 201
id201 Thawte SSL123 DV
cert Level: Thawte DV FQDN
cert Code:T-DV
1 480 грн.1

Top ^

Власники малого бізнесу - одні з найбільш жвавих людей на планеті. Вони зазвичай розпорошуються, намагаючись виконати безліч справ. Продажі, обслуговування клієнтів, HR і спілкування з IT майстрами. Власники малого бізнесу змушені робити все це. Це звичайно важко, але є один аспект вашого бізнесу, який ви не можете ігнорувати, і що це ваш сайт і великі зміни, внесені Google.

Для багатьох малих підприємств веб-сайт є їх порталом для спілкування зі світом, навіть якщо сайт не призначений для роздрібних покупок. Ресторани, домашні прибиральники, бухгалтери та різні установи використовують свій сайт, щоб повідомити важливу інформацію про свій бренд. Від фізичного місця розташування до послуг і товарів люди знаходять вас через Інтернет.

Веб-сайти, які мають SSL, тепер відрізняються від тих, які їх не мають. Крім того, перевагу в алгоритмі Google для сайтів з SSL покращує рейтинг сайтів.

Яке це має значення?
Велике! Ще в 2014 році Google почав використовувати SSL як позитивний фактор у своєму алгоритмі при ранжируванні сторінок сайту. Перевага Google для безпечних сайтів. які використовують SSL сертифікат змінює картину для веб-сайтів, і статистика показує, що користувачі все більше усвідомлюють, які сайти мають SSL, а які ні.

Що таке SSL і що він має відношення до HTTPS?

SSL - це Secure Sockets Layer, і він зашифровує спілкування між веб-сервером і браузером. Простою мовою він одночасно захищає ваш сайт від атак, а також захищає відвідувачів вашого сайту від спроб зібрати їх особисту інформацію. Таким чином, якщо у вас є веб-сайт, і ви придбали для нього сертифікат SSL - ваш сайт з SSL буде має URL-адресу, який був злегка змінений браузером. Захищені сайти (з SSL) відображаються з префіксом HTTPS. Сайти, які не захищені, відображаються з префіксом HTTP. HTTPS означає безпечний протокол Hypertext Transfer Protocol. На додаток до зміни HTTP до HTTPS на сайтах, які не захищені, адресі передував знак оклику, і вони чітко позначені як «небезпечно». Таким чином Google допомагає користувачам визначити, які сайти безпечні для користувачів
Top ^