Купити SAN Multi Domain DV SSL сертифікат підтверджує кілька доменів сайту в Україні
DV SSL сертификатыFQDNMultiWildcardСебестоимостьПомощь

Multi Domain Validation - Мультидоменні SAN DV SSL сертифікати для захисту декількох доменів

Купити Сертифікати ( 2 шт.) Ціна грн. рік

id 101s
id 101s QuickSSL Premium SAN
cert Level: GeoTrust SAN-5
cert Code:G-DV-SAN
4 425 грн.
8 260 грн.
1
2

id 201s
id 201s SSL123 SAN
cert Level: Thawte SAN-2
cert Code:T-DV-SAN
1 770 грн.
3 540 грн.
1
2

Top ^

Чи потрібен мені сертифікат SSL?

Коротка відповідь майже завжди ТАК. Сайти, які просто передають основну інформацію відвідувачам, можуть нормально функціонувати і без сертифіката ССЛ, але перевагу для безпечних сайтів за допомогою алгоритму Google означає, що рейтинг вашого сайту падатиме, якщо ви не отримаєте сертифікацію SSL. Звичайно, будь-які сайти, які запитують вхідні дані, повинні бути захищені.

Причини використання SSL і використання HTTPS виходять за рамки рейтингу вашого сайту.
По-перше, якщо ви цінуєте своїх клієнтів і відвідувачів вашого сайту - то SSL захищає їх цінну інформацію. Якщо клієнт відвідав ваш сайт при використанні загальної мережі, наприклад, в кафе чи готелі, і відвідав сайт HTTP, будь-яка інформація, яку він вносив на вашому сайті, могла бути перехоплена і використана. Шифрування вашого сайту SSL робить його більш безпечним для клієнтів, щоб взаємодіяти з вами через ваш сайт.
По-друге, ваш SSL серт захищає ваш сайт від зовнішніх спроб збору або пошкодження даних. Ваші дані повинні бути захищені, також як дані, які ви збираєте у своїх клієнтів. Якщо ваш обліковий запис зламано, уразливі не тільки ваші дані, але і ваших клієнтів.

І, нарешті, на додаток до життєво важливої ​​безпеки, що забезпечується SSL і HTTPS, ваш бізнес виграє від переваги, яке Google надає для забезпечення безпеки сайтів. Звичайно, Google прямо говорить вам, що рейтинг сторінки для вашого сайту буде страждати, якщо ви вирішите не захищати свій сайт за допомогою сертифіката SSL. Але також, коли користувачі Інтернету більше знайомі з тим, як зазначено безпечні і небезпечні сайти, логічно припустити, що сайти без сертифікатів SSL почнуть мати більш високі показники відмов. І безпека ще більш важлива для сайтів, які дозволяють користувачам здійснювати покупки в Інтернеті. Численні опитування показують, що величезна кількість покупців відмовляються від покупки, якщо сайт не захищений сертифікатом.
Top ^

Подробиці замовлення

Замовлення сертифікату
order

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон

На скільки років

ID та / або назва сертифікатуDigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.