Купити SAN Multi Domain DV SSL сертифікат підтверджує кілька доменів сайту в Україні
DV OV EV FQDN SAN WC SSL логотип департаменту Веб Траст Україна
DV SSLFQDNSANWildcardВартістьДопомога

Multi Domain Validation - Мультидоменні SAN DV SSL сертифікати для захисту декількох доменів

Купити Сертифікати ( 4 шт.) Ціна грн. рік

id 101s2
id101s2 GeoTrust Geotrust DV SAN-2
cert Level: GeoTrust DV SAN-2
cert Code:G-DV-SAN-2
4 000 грн.1

id 101sw
id101sw GeoTrust Geotrust DV SAN-Wildcard
cert Level: GeoTrust DV SAN-WC
cert Code:G-DV-SAN-WC
11 800 грн.1

id 201s2
id201s2 Thawte SSL123 DV SAN-2
cert Level: Thawte DV SAN-2
cert Code:T-DV-SAN-2
2 800 грн.1

id 201sw
id201sw Thawte SSL123 DV SAN-Wildcard
cert Level: Thawte DV SAN-WC
cert Code:T-DV-SAN-WC
11 200 грн.1

Top ^

Чи потрібен мені сертифікат SSL?

Коротка відповідь майже завжди ТАК. Сайти, які просто передають основну інформацію відвідувачам, можуть нормально функціонувати і без сертифіката ССЛ, але перевагу для безпечних сайтів за допомогою алгоритму Google означає, що рейтинг вашого сайту падатиме, якщо ви не отримаєте сертифікацію SSL. Звичайно, будь-які сайти, які запитують вхідні дані, повинні бути захищені.

Причини використання SSL і використання HTTPS виходять за рамки рейтингу вашого сайту.
По-перше, якщо ви цінуєте своїх клієнтів і відвідувачів вашого сайту - то SSL захищає їх цінну інформацію. Якщо клієнт відвідав ваш сайт при використанні загальної мережі, наприклад, в кафе чи готелі, і відвідав сайт HTTP, будь-яка інформація, яку він вносив на вашому сайті, могла бути перехоплена і використана. Шифрування вашого сайту SSL робить його більш безпечним для клієнтів, щоб взаємодіяти з вами через ваш сайт.
По-друге, ваш SSL серт захищає ваш сайт від зовнішніх спроб збору або пошкодження даних. Ваші дані повинні бути захищені, також як дані, які ви збираєте у своїх клієнтів. Якщо ваш обліковий запис зламано, уразливі не тільки ваші дані, але і ваших клієнтів.

І, нарешті, на додаток до життєво важливої ​​безпеки, що забезпечується SSL і HTTPS, ваш бізнес виграє від переваги, яке Google надає для забезпечення безпеки сайтів. Звичайно, Google прямо говорить вам, що рейтинг сторінки для вашого сайту буде страждати, якщо ви вирішите не захищати свій сайт за допомогою сертифіката SSL. Але також, коли користувачі Інтернету більше знайомі з тим, як зазначено безпечні і небезпечні сайти, логічно припустити, що сайти без сертифікатів SSL почнуть мати більш високі показники відмов. І безпека ще більш важлива для сайтів, які дозволяють користувачам здійснювати покупки в Інтернеті. Численні опитування показують, що величезна кількість покупців відмовляються від покупки, якщо сайт не захищений сертифікатом.
Top ^