Купити Wildcard DV SSL сертифікат з підтримкою субдоменів для https в Україні
DV SSL сертификатыFQDNMultiWildcardСебестоимостьПомощь

Wildcard Domain Validation - DV SSL сертифікати для захисту субдоменов домену

Купити Сертифікати ( 3 шт.) Ціна грн. рік

id 100w
id 100w RapidSSL Wildcard
cert Level: GeoTrust WC
cert Code:G-DV-R-WC
3 481 грн.
6 490 грн.
1
2

id 101w
id 101w QuickSSL Premium Wildcard
cert Level: GeoTrust WC
cert Code:G-DV-WC
7 670 грн.
14 750 грн.
1
2

id 201w
id 201w SSL123 Wildcard
cert Level: Thawte WC
cert Code:T-DV-WC
7 287 грн.
13 275 грн.
1
2

За яким принципом працює Wildcard SSL сертифікат?

SSL Сертифікати з підтримкою субдоменів (WildCard SSL Certificates) - дозволяють підтвердити достовірність основного домену і всіх його субдоменів. WildCard SSL Certificates для яких перевіряється тільки доменне ім'я RapidSSL® WildCard і QuickSSL Premium Wildcard видаються в автоматизованому режимі будь-якому охочому, без надання документів, в перебігу декількох хвилин після оформлення замовлення і надання CSR запиту. Ваілдкард сертифікати здійснюють захист субдоменов в рамках одного домена.

Підстановлювальний SSL дозволяє вам забезпечити необмежену кількість піддоменів в одному сертифікаті. Це відмінне рішення для тих, хто розміщує або управляє декількома сайтами або сторінками, які існують в одному домені. Купівля одного сертифіката SSL позбавляє вас від необхідності придбання ССЛ сертифікатів для додаткових проектів, встановлених на доменах, які ви можете додавати необмежено в майбутньому.

На відміну від стандартного SSL-сертифіката, який видається тільки для одного повністю кваліфікованого доменного імені, наприклад, www.yourdomain.com, що означає, що він може використовуватися тільки для захисту точного домену, на який він був випущений, сертифікат SSL підставного знака видається на * .yourdomain.com, де зірочка представляє всі можливі субдомени першого рівня (з однією крапкою)

Подробиці замовлення

Замовлення сертифікату
order

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон

На скільки років

ID та / або назва сертифікатуDigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.