Купити Wildcard DV SSL сертифікат з підтримкою субдоменів для https в Україні
DV OV EV FQDN SAN WC SSL логотип департаменту Веб Траст Україна
DV SSLFQDNSANWildcardВартістьДопомога

Wildcard Domain Validation - DV SSL сертифікати для захисту субдоменов домену

Купити Сертифікати ( 3 шт.) Ціна грн. рік

id 100w
id100w Rapid RapidSSL DV Wildcard
cert Level: Rapid DV WC
cert Code:R-DV-WC
5 040 грн.1

id 101w
id101w GeoTrust Geotrust DV Wildcard
cert Level: GeoTrust DV WC
cert Code:G-DV-WC
11 340 грн.1

id 201w
id201w Thawte SSL123 DV Wildcard
cert Level: Thawte DV WC
cert Code:T-DV-WC
10 500 грн.1

За яким принципом працює Wildcard SSL сертифікат?

SSL Сертифікати з підтримкою субдоменів (WildCard SSL Certificates) - дозволяють підтвердити достовірність основного домену і всіх його субдоменів. WildCard SSL Certificates для яких перевіряється тільки доменне ім'я RapidSSL® WildCard і QuickSSL Premium Wildcard видаються в автоматизованому режимі будь-якому охочому, без надання документів, в перебігу декількох хвилин після оформлення замовлення і надання CSR запиту. Ваілдкард сертифікати здійснюють захист субдоменов в рамках одного домена.

Підстановлювальний SSL дозволяє вам забезпечити необмежену кількість піддоменів в одному сертифікаті. Це відмінне рішення для тих, хто розміщує або управляє декількома сайтами або сторінками, які існують в одному домені. Купівля одного сертифіката SSL позбавляє вас від необхідності придбання ССЛ сертифікатів для додаткових проектів, встановлених на доменах, які ви можете додавати необмежено в майбутньому.

На відміну від стандартного SSL-сертифіката, який видається тільки для одного повністю кваліфікованого доменного імені, наприклад, www.yourdomain.com, що означає, що він може використовуватися тільки для захисту точного домену, на який він був випущений, сертифікат SSL підставного знака видається на * .yourdomain.com, де зірочка представляє всі можливі субдомени першого рівня (з однією крапкою)