DV SSL сертифікати захищають домен сайта від атак, фишинга,
DV OV EV FQDN SAN WC SSL логотип Веб Траст Украина
DV SSLFQDNSANWildcardВартістьДопомога

Використання DV сертифікатів

Отже, коли ви можете використовувати SSL-сертифікати з підтвердженням домену?
DV SSL добре працюють в ситуаціях, коли вам не потрібно завірити своїх відвідувачів або де мало шансів на напад «людини в середині», наприклад, на внутрішній сервер або на поштовий сервер. Якщо ви впевнені, що хочете отримати сертифікат для підтвердження домену, порівняйте ціни від різних брендів

Звичайні організаційні сертифікати SSL проходять процес перевірки, який не тільки підтверджує, що компанія, яка отримує сертифікат, володіє доменним ім'ям, але також перевіряє, чи є він юридично зареєстрованим об'єктом. Сертифікат EV SSL вимагає ще більш детальної перевірки компанії і доменного імені, а також перевірки повноважень замовника сертифіката. Так само є сертифікати SSL для перевірки тільки домену DVC - ці сертифікати проходять набагато менш суворий процес перевірки. Зазвичай вони покладаються тільки на відповідь в електронній пошті в домені за визначеними адресами. Доменні SSL-сертифікати не мають ніякої інформації про власника і є тільки сертифікатами шифрування. Щоб отримати сертифікат SSL з підтвердженим доменом, вам просто потрібно довести, що ви володієте доменом, відповідаючи на електронну пошту або іншим методом відповідно до Правил. Це просто. Ваша компанія не потребує перевірки, і в сертифікаті не вводиться назва організації. Це хороші і погані новини.

Переваги сертифікованих DV SSL-сертифікатів

Недоліки сертифікатів, що підтверджують домен

Таким чином, сертифікати SSL, що підтверджують домен, більше нічого не підтверджують, вони не повідомляють що ви розмовляєте з тим, з ким думаєте що розмовляєте.

Подробиці замовлення

Замовлення сертифікату
order

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон

На скільки років

ID та / або назва сертифікату
DigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.